SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
565 000 €
(4 956 € / m²)
Prodaja
2
1
114 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan114 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Přízemní apartmán s terasou v Bahía de la Plata (Estepona) + garáž a sklad.

Přízemní byt k prodeji v exkluzivní urbanizaci Bahía de la Plata v Estepo...

Nenamješten
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu