Popis ponuda
50
50
50
990 000 €
(8 182 € / m²)
Prodaja
3
2+
121 m²
Calle Arminio, Estepona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
121 m²
kupaonice
2+
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
95dana
Ažurirano:
36dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Arminio, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.