SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
429 000 €
(4 290 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Calle Lima, Estepona

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Descubre la vida mediterránea perfecta en este impecable apartamento en planta baja de 2 dormitorios y 2 baños en la prestigiosa urbanización Aranya, ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKatOtvoreni dnevni boravakNamještenoKuhinjski aparatiSigurnostPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 97dana
Ažurirano: 55dana

Lokaliteti

Calle Lima, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Fincas Eva

Slični oglasi

Slično u inozemstvu