SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
166 400 €
(2 106 € / m²)
Prodaja
3
2+
79 m²
CALLE PROFESOR FRANCISCO TOMAS Y VALIENTE, Elx / Elche

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Elegante piso de 3 habitaciones con ascensor, patio y 2 baños en Elche.
Descubre esta magnífica vivienda situada en una de las zonas más demandadas de...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

CALLE PROFESOR FRANCISCO TOMAS Y VALIENTE, Elx / Elche
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu