SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
384 000 €
(5 731 € / m²)
Prodaja
2
2+
67 m²
camí Vell de Gandia a Dénia, el Verger

spavaća soba2
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is its first development, offering 51 homes with 1, 2 and 3 bedrooms. The project stands out for its architectural design focused on efficiency, ...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

camí Vell de Gandia a Dénia, el Verger
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu