SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
199 999 €
(2 469 € / m²)
Prodaja
2
2+
81 m²
CALLE AMADEU VIVES, el Vendrell

spavaća soba2
stan81 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartment For sell in Vendrell, El in Tarragona

Se Vende Espectacular Piso en Comarruga

¡No pierdas esta oportunidad única! Te presentamos un magn...

Ostalo
Dob ponude: 94dana
Ažurirano: 94dana

Lokaliteti

CALLE AMADEU VIVES, el Vendrell
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

1001 PORTALES

Daniel DÍAZ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu