SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
379 990 €
(4 222 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Carrer Monturiol, el Campello

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Entdecken Sie dieses gemütliche Apartment in El Campello, einem charmanten Ort an der Mittelmeerküste, der den Charme eines Fischerdorfes mit allen An...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Carrer Monturiol, el Campello
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu