SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
463 500 €
(7 725 € / m²)
Prodaja
2
2+
60 m²
Carrer Sorolla, el Campello

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Entdecken Sie Ihr neues Zuhause in El Campello

Eine moderne, gemütliche und helle Wohnung perfekt, um das mediterrane Leben zu genießen!

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Carrer Sorolla, el Campello
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu