Popis ponuda
23
23
23
1 900 000 €
(6 714 € / m²)
Prodaja
4
2+
283 m²
Avinguda de la Pau, Eivissa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
283 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
This authentic apartment is located in a historical building at the top of Dalt Vila, Ibiza´s fortified old town.
It is a spacious apartment of 283m...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
492dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avinguda de la Pau, Eivissa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.