SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
4 250 000 €
(12 763 € / m²)
Prodaja
4
2+
333 m²
PASEO JOAN CARLES I, Eivissa

spavaća soba4
stan333 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this magnificent opportunity to acquire a spectacular flat on the first floor of the building in the exclusive area of Marina Botafoch. With ...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

PASEO JOAN CARLES I, Eivissa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu