SUPA24
Dnevni boravak
Balkon; pogled
Dnevni boravak
530 000 €
(8 689 € / m²)
Prodaja
1
1
61 m²
Carrer de Llebeig, Eivissa

spavaća soba1
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descobreix aquest encantador apartament reformat a Eivissa, ideal per a aquells que busquen una residència còmoda i moderna en una ubicació privilegia...

Ostalo
Dob ponude: 79dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Carrer de Llebeig, Eivissa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu