SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
80 000 €
(1 270 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Calle Puente, Écija

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

¡¡¡ATENCIÓN¡¡¡ ¡¡SE VENDE PISO EN LA ZONA DEL PUENTE¡¡

Impresionante piso en Venta en Écija
¡Descubre este magnífico piso que combina comodidad, e...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Calle Puente, Écija
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu