SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
520 000 €
(4 370 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Calle Verdi, Chipiona

spavaća soba3
stan119 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

WE DO NOT CHARGE FEES TO THE BUYER

PENTHOUSE FOR SALE WITH 3 BEDROOMS, TERRACES, AND SOLARIUM IN COSTA BALLENA (CHIPIONA) PRIVATE GATED COMMUNITY ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaKatNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Calle Verdi, Chipiona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu