SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
88 000 €
(351 € / m²)
Prodaja
4
2+
251 m²
Calle San Jaime, Caudete

spavaća soba4
stan251 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This large townhouse comes with a large garage space and plenty of storage rooms/office, on the ground floor, a small terrace area and a bathroom. On...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Calle San Jaime, Caudete
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu