Popis ponuda
49
49
49
239 000 €
(3 187 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
Sector Empuries A, Castelló d'Empúries
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
75 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartamento reformado con terraza cerca del centro en Empuriabrava
Apartamento totalmente reformado en 2024, situado a pocos metros de la playa, en u...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Sector Empuries A, Castelló d'Empúries
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.