Popis ponuda
27
27
27
189 000 €
(2 487 € / m²)
Prodaja
2
1
76 m²
Camí del Camping Laguna, Castelló d'Empúries
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
76 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartment For sell in Empuriabrava in Girona
Laury & Lilian se complacen en presentar esta novedad exclusiva ubicada en una residencia moderna y de ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
lift
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
100dana
Ažurirano:
100dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Camí del Camping Laguna, Castelló d'Empúries
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Lilian ROUSSET
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES