Popis ponuda
11
11
11
279 977 €
(3 500 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
AVENIDA PINAR, Castelldefels
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
80 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartment For sell in Castelldefels in Barcelona
Vivienda situada en una de las zonas más demandadas de Castelldefels, a pocos minutos a pie de la p...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
90dana
Ažurirano:
90dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
AVENIDA PINAR, Castelldefels
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Pedro KOLOMYJEC
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES