SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
790 000 €
(6 991 € / m²)
Prodaja
3
2+
113 m²
Calle Coperas, Casares

spavaća soba3
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful apartment with three bedrooms, two bathrooms and a large wardrobe, with panoramic sea views, located near the Dona Julia golf courses and ju...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Calle Coperas, Casares
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu