Popis ponuda
15
15
15
570 000 €
(4 957 € / m²)
Prodaja
3
1
115 m²
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
115 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Přízemní apartmán, Casares Playa, Costa del Sol.
2 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 115 m², terasa 100 m².
Nastavení : U pláže, U pláže, V blízk...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
59dana
Ažurirano:
33dana