SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
510 000 €
(6 711 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento zbrusu nový penthouse se nachází v prestižním projektu Alcazaba Lagoon v Casares Pueblo v Malaze a nabízí výjimečnou kombinaci moderního luxusu ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledNamještenoKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Nenamješten
Dob ponude: 97dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu