SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
195 000 €
(2 635 € / m²)
Prodaja
2
2+
74 m²
Polígono Dos Mares, Cartagena

spavaća soba2
stan74 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment for Sale – La Manga del Mar Menor (Murcia) Located in the well-established Edificio Paraíso del Sol, this bright sixth-floor apartment of...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Polígono Dos Mares, Cartagena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu