SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
670 000 €
(5 317 € / m²)
Prodaja
2
1
126 m²
Carrer de Lleida, Cambrils

spavaća soba2
stan126 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Exclusivo apartamento en primera línea de mar en la prestigiosa zona del Regueral, en Cambrils. Una oportunidad única para disfrutar de una vivienda p...

Namješteno
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Carrer de Lleida, Cambrils
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Inmo22

Slični oglasi

Slično u inozemstvu