SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 495 000 €
(13 972 € / m²)
Prodaja
4
1
107 m²
carretera d'Andratx, Calvià

spavaća soba4
stan107 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Diese komplett rekonstruierte Dreizimmerwohnung im dritten Stock verbindet anspruchsvolles zeitgenoessisches Design mit dem Komfort eines villenartige...

Namješteno
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

carretera d'Andratx, Calvià
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Mallorca

Slični oglasi

Slično u inozemstvu