SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
500 000 €
(4 902 € / m²)
Prodaja
4
1
102 m²
Avenida Bulgaria, Calp

spavaća soba4
stan102 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

V srdci slunného Calpe se otevírá šance investovat do exkluzivního rezidenčního komplexu osmičce osmnácti precizně navržených jednotek, kde se setkává...

Nenamješten
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenida Bulgaria, Calp

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu