SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
415 000 €
(4 323 € / m²)
Prodaja
3
1
96 m²
Avenida Rumania, Calp

spavaća soba3
stan96 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

V malebném městě Calpe, kde se střídají písečné pláže, živé promenády a ikonický skalní masiv Peñón de Ifach, vzniká exkluzivní rezidenční projekt o 2...

Nenamješten
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Avenida Rumania, Calp

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu