SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
585 000 €
(5 177 € / m²)
Prodaja
4
1
113 m²
Avenida Rumania, Calp

spavaća soba4
stan113 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Představujeme exkluzivní rezidenční komplex složený z 31 pečlivě navržených bytů a penthousů, které nabízejí promyšlený moderní životní styl s nádhern...

Nenamješten
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Avenida Rumania, Calp

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu