SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
385 000 €
(3 850 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Avenida Rumania, Calp

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the beautiful town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 31 high-quality homes, including apartments and penth...

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Avenida Rumania, Calp
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu