SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
620 000 €
(8 052 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
Calle Goleta, Calp

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NEW BUILD APARTMENTS WITH THE SEA VIEWS IN CALPE New Build residential complex of 1, 2 and 3 bedrooms apartments with large terraces in Calpe. Two...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle Goleta, Calp
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu