SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
26 200 €
(476 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Calle Río Ural, Cáceres

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR ¡Una oportunidad única para construir desde cero en una ciudad histórica! Se presenta este piso ...

Ostalo
Dob ponude: 143dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Calle Río Ural, Cáceres
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Ceres

Slični oglasi

Slično u inozemstvu