Popis ponuda
40
40
40
182 500 €
(1 807 € / m²)
Prodaja
3
2+
101 m²
Plaça de Mèrida, Blanes
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
101 m²
kupaonice
2+
Apartment For sell in Blanes in Girona
Si buscas un piso amplio, luminoso y con una ubicación perfecta, esta vivienda lo tiene todo. Un hogar cómodo...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Prirodno svjetlo
Zasebna kuhinja
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
89dana
Ažurirano:
83dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Plaça de Mèrida, Blanes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Vladimir SPIRIDONOV
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES