SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
179 900 €
(2 607 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Calle Concepción Arenal, Bigastro

spavaća soba2
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Bigastro, this residential complex offers a selection of 18 homes including apartments and penthouses. The location is...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Calle Concepción Arenal, Bigastro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu