Popis ponuda
50
50
50
249 500 €
(3 080 € / m²)
Prodaja
1
1
81 m²
Avinguda de la Marina, Benissa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
81 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
1 bedroom apartments in Benissa Costa, with communal pool and beautiful open views, just 1 km from the beach. These 81 m2 apartments are located on...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
54dana
Ažurirano:
20dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avinguda de la Marina, Benissa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.