SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
335 000 €
(3 641 € / m²)
Prodaja
2
1
92 m²
Avinguda de la Marina, Benissa

spavaća soba2
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful two-bedroom apartment in a holiday resort in Benissa, just a few minutes' drive from the beaches and the charming towns of Calpe, Moraira, a...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Avinguda de la Marina, Benissa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu