SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
325 000 €
(4 452 € / m²)
Prodaja
2
2+
73 m²
Calle Rafael Alberti, Benijófar

spavaća soba2
stan73 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Benijófar, this exclusive residential complex offers a selection of 11 properties designed to meet the most demanding ...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Calle Rafael Alberti, Benijófar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu