SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
885 000 €
(6 460 € / m²)
Prodaja
5
2+
137 m²
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

spavaća soba5
stan137 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق مطلة على البحر بالقرب من الشاطئ في بينيدورم، أليكانتي في منطقة كوستا بلانكا
تقع الشقق المعروضة للبيع في بينيدورم، وهي بلدية ساحلية في مقاطعة أليكا...

Ostalo
Dob ponude: 489dana
Ažurirano: 488dana

Lokaliteti

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu