SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
607 000 €
(9 484 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Avenida Bolivia, Benidorm

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nabízíme k prodeji výjimečný apartmán o dispozici 2+kk a celkové ploše 77 m², který se nachází ve 2. patře prestižního rezidenčního projektu v oblíben...

Djelomično namješteno
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenida Bolivia, Benidorm

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu