SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 459 000 €
(4 799 € / m²)
Prodaja
4
1
304 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

spavaća soba4
stan304 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Představujeme vám tuto velkolepou nemovitost, která se nachází v jednom z nejvyšších pater Sunset Cliffs, v oblasti Playa de Poniente, v jedné z nejpr...

Nenamješten
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu