SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 108 000 €
(8 029 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
Avinguda Marina Baixa, Benidorm

spavaća soba2
stan138 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the vibrant city of Benidorm, this residential complex offers a unique living experience with 45 apartments designed to enjoy the Mediterra...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Avinguda Marina Baixa, Benidorm
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu