SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
433 000 €
(4 418 € / m²)
Prodaja
2
2+
98 m²
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

spavaća soba2
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An ideal home in the modern residential complex Eagle Tower, located in one of the most prestigious and growing areas of Benidorm.???? LOCATION:Situat...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu