SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 650 000 €
(5 556 € / m²)
Prodaja
3
2+
297 m²
Calle Oviedo, Benidorm

spavaća soba3
stan297 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

FIRST LINE OF BEACH IN BENIDORM AND WITH PRIVATE POOL !!! Located on the 1st line of Playa Poniente in Benidorm. With stunning views of the entire ...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle Oviedo, Benidorm
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu