SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 000 €
(3 453 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Objevte svůj příští domov v okouzlujícím Cala de Benidorm!
Tento nádherný apartmán se 2 ložnicemi se nachází na privilegovaném místě mezi dvěma krásný...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledZaseban wcKuhinjski aparatiBojler

Nenamješten
Dob ponude: 89dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu