SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
505 000 €
(5 050 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ Jedinečná příležitost u moře v Benidormu - jen 100 metrů od pláže Levante! ✨Představujeme tento prostorný a útulný apartmán, který se nachází v druh...

Nenamješten
Dob ponude: 125dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu