SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
137 000 €
(8 059 € / m²)
Prodaja
1
1
17 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spavaća soba1
stan17 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

V jedné z nejvyhledávanějších částí Benalmádeny na slunném pobřeží Costa del Sol nabízíme útulné studio apartmán, který představuje ideální kombinaci ...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Carril del Siroco, Benalmádena

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu