SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
220 000 €
(6 667 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Studio s aktivní turistickou licencí - 100 m od pláže - prokazatelný příjem z pronájmu

Pokud hledáte nemovitost připravenou generovat příjem od první...

Nenamješten
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Carril del Siroco, Benalmádena

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu