SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 400 000 €
(11 382 € / m²)
Prodaja
3
2+
123 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

spavaća soba3
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This exclusive Marina Golden Bay apartment enjoys an unparalleled location in the heart of Benalmádena Costa, just steps from Puerto Marina, considere...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

Carril del Siroco, Benalmádena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Marbella

Slični oglasi

Slično u inozemstvu