SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
325 000 €
(3 009 € / m²)
Prodaja
2
1
108 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

spavaća soba2
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

**Unique Opportunity! Beautiful Apartment for Sale** Discover this spectacular 2-bedroom apartment with a full bathroom and separate kitchen. Enjoy a ...

Ostalo
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu