SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
355 000 €
(3 622 € / m²)
Prodaja
3
2+
98 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

spavaća soba3
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this spectacular apartment in one of the most sought-after locations in Benalmádena Pueblo, opposite the iconic Buddhist Stupa. With a south-...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu