SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
499 000 €
(3 590 € / m²)
Prodaja
3
2+
139 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

spavaća soba3
stan139 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Top floor 3 Bedroom Apartment with sea views built in 2025 in Benalmadena Pueblo! This stunning top-floor apartment, boasts breathtaking sea views and...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu