SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
338 900 €
(3 423 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
Calle Menta, Benalmádena

spavaća soba2
stan99 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New Build Apartments for Sale in Benalmádena Pueblo Costa del Sol Modern Residential Development just 3 km from beach This exclusive new build develo...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Menta, Benalmádena
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu