SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
503 000 €
(3 224 € / m²)
Prodaja
4
1
156 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

spavaća soba4
stan156 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Obrovské snížení ceny! Vynikající 3/4 Ložnice Duplex Penthouse se soláriem v Torrequebrada, Benalmádena! NYNÍ 488 000 €!
Se 2 podzemními parkovacími m...

Nenamješten
Dob ponude: 100dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Calle Torrequebrada, Benalmádena

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu